Pulbervärvimine

Uus OptiFlex®2 annab tänapäeva pulbervärvimisele järjekordselt uued väärtused. See on masin, mis tänaseks kõige arenenum manuaalne pulbervärvimise seade maailmas.

Pihusta kõiki pulbreid ergonoomiliselt ning ülima kergusega ning seda silmapaistva tõhususega ning kvaliteediga ka kõige keerlulisemates kohtades – “anywhere on the planet”

Tänapäeval on väljakutseks edukalt värvida väga mitmekesise valiku värvide ning efektpinnakatetega. Samuti on saavutatud väga hea tulemus kõrge laadivusega pulbritega, nt. metallikpulbreid, millega enam ei teki liiga paksu kihti või apelsiniefekti. OptiFlex®2 käsivärvimissüsteem annab Sulle võimaluse ja kontrolli saavutamiseks parim viimistluskvaliteet igasuguse pulbriga – “any powder”

Keerulised detailid ei aeglusta Su tööd! OptiFlex®2 seadmega on võimalik värvida ka kõige keerukamaid tooteid, mis esitavad tavaliselt tõsise väljakutse – “any part”

Ükskõik, milline on su töökeskkond, siis õnnestub Su värvimine edukalt uue OptiFlex ® 2 pulbervärvimisseadmega. On see siis kuumuses või külmas, OptiFlex®2 toob silmapaistva funktsionaalsuse ja jõudluse mistahes viimistluskeskkonnas – “any place”