Tallinna Vangla kogumissüsteemiga haaveldusruum

Projekteerime ja toodame teie jaoks

haaveldusruumid

Tallinna Vangla kogumissüsteemiga haaveldusruum

Projekteerime ja toodame teie jaoks

haaveldusruumid

01

Mõtleme koos

Paneme visioonid kokku ning teeme kindlaks, mis oleks parim võimalik lahendus teie tootmise jaoks

02

Visualiseerime ja pakume

Loome visiooni oma mõttekäigust 2D või 3D mudelina ja koostame vastava pakkumise.

03

Viime plaanitava ellu

Oleme teinud erineva kaliibriga projekte juba korduvalt, kuid ikka ja jälle tunneme rõõmu koos kliendiga saavutuste üle.

KOMPAKTSED HAAVELDUSRUUMID

Projekeerime, valmistame ja paigaldame abrasiivtöödeks mõeldud haavelduskabiinid. Kabiinid on projekteeritud ühe või mitme erineva abrasiivmaterjali jaoks nagu terashaavel, klaaskuulid, alumiiniumoksiid jms.

Haaveldusruumi ventilatsioon ja tolmufilter

Haaveldusruumi õhk on protsessi käigus pidevalt ringluses. Õhk läbib spetsiaalse filterseadme, kus puhastatakse haaveldamise käigus tekkinud tolmust. Suudame pakkuda süsteeme, kus õhuvahetus on 1500 – 33 000 m3/h.

Abrasiivide kogumine ja taaskasutus

Abrasiivide kogumine toimub haaveldusruumi põrandalt kraapemehanisimi, tigukruvi ja lint-kopplaaduri abil, kus see enne taaskasutamist separeeritakse haaveldamise käigus tekkinud prügist.

Haavelduskabiini konstruktsioon

Haavelduskabiin on loodud teraskonstruktsioonile, mis on koos kergpaneelidega loodud üheks tervikuks. Loodud kabiinil on kontrollaknaga operaatori uks ning elektrilise avamissüsteemiga  protsessiväravad. Haaveldusruumis olevad seina- ja laevalgustid  on valmistatud tippkvaliteediga osadest ning on vastupidavad abrasiiv kahjustustele. Valgustite tolmukindel korpus tagab pika kasutusea.

Tööstusuudised

Viimased valminud objektid

Iga idee vajab elluviimist. Oleme mitmete projektide juures olnud algusest peale ning võtame paari sõna ja pildiga tehtu kokku.

Projekteerisime ja tootsime saekaatri tagastuskonveier

Projekteerisime ja tootsime saekaatri tagastuskonveier

On olemas olukordi, kus valmislahendust ei ole olemas. On selleks siis mingi tootmisliin, programm või siis hoopis saekaater. Ühes eestimaa…

Read more
Vana ahju demontaaz ja uue MAKOR korrusahju paika panemine.

Vana ahju demontaaz ja uue MAKOR korrusahju paika panemine.

MAKOR korrusahju paigalduse tellis meilt juba meie vana hea klient. Antud ajaraamid paigalduse jaoks sattusid üliväikesed, siis usaldas klient meie…

Read more
“Power&Free” konveieriga, eelpesuga pulbervärvimise liin

“Power&Free” konveieriga, eelpesuga pulbervärvimise liin

Meie kliendiks on Torm Metall OÜ, mis on asutatud aastal 2008 Tartus. Ettevõttel on pikaajalised kogumused alumiiniumi ja roostevaba metalli…

Read more
Kontakt

Saada päring

Mõni meie valdkonna teenus/toode pakub huvi? Meil on selle üle väga hea meel ning suhtleks heameelega edasi. Palun jätke oma kontaktid ning me võtame ühendust.

  • Mobiil: +372 50 77 988
  • Email: info@elister.ee
  • Aadress: Kesk tee 10, Jüri, Rae vald, Harjumaa
  • Oleme aktiivsed 09.00 - 17.00